+48 71 317 70 02
biuro@servtech-cnc.pl
Pon - Pt: 08:00 - 17:00
 obróbka skrawaniem CNC i obróbka metali.

Specjalnością naszej firmy jest

precyzyjna obróbka skrawaniem

CNC i obróbka metali.

WYCENA W 24H!

Prześlij nam swoje zapytanie ofertowe, a odpowiedź dostaniesz w przeciągu doby!

STRONA GŁÓWNA < Usługi

 obróbka skrawaniem CNC i obróbka metali.NASZE USŁUGI

Nasz zespół składający się z doświadczonych inżynierów jest znany z innowacyjnych rozwiązań i świadczenia usług, które przekraczają Twoje najśmielsze oczekiwania. Nasi programiści wykorzystują najnowsze oprogramowanie 3D CAD/CAM (Edgecam, SolidWorks, AutoCAD, SolidCAM), aby w ścisłej współpracy z Państwem dokonać oczekiwanego sukcesu.

Projektowanie CAD CAM pozwala nam precyzyjnie odwzorować oczekiwania klienta, zaplanować produkcję i tworzyć prototypy. Zlecenia CNC realizujemy w oparciu o kompleksową dokumentację techniczną. Dzięki prototypowaniu i symulacji produktu jesteśmy w stanie wykryć i wyeliminować potencjalne nieprawidłowości jeszcze przed rozpoczęciem procesu produkcyjnego.

przetwarzanie różnorodnych materiałówRÓŻNORODNE MATERIAŁY

Rozbudowany park maszynowy pozwala nam na przetwarzanie różnorodnych materiałów, począwszy od tworzyw sztucznych, a skończywszy na najtwardszych stopach metali (invar, kovar, inconel, tunksten, tytan, stopy lotnicze). Nasza wykwalifikowana kadra, jak również system zarządzania jakością gwarantują szybką realizację zamówień przy zachowaniu wymagań jakościowych.

Główną osią naszej działalności jest precyzyjna obróbka skrawaniem CNC metali kolorowych, aluminium i stali, a także tworzyw sztucznych i egzotycznych. Realizujemy zlecenia na toczenie CNC, frezowanie CNC, szlifowanie, wykańczanie produktu aż do etapu montażu. Współpracujemy z inwestorami reprezentującymi różne sektory i branże przemysłu.

podwójne głowiceDOSKONAŁA PRECYZJA

Jesteśmy w stanie produkować detale o wymiarach od 0,5 mm do 1500 mm, a wszystko dzięki najnowszej technologii toczenia i frezowania CNC, którą dysponujemy. Maszyny do obróbki skrawaniem posiadają cztery-pięć osi, podwójne głowice, system kilku palet, oraz wiele innych zaawansowanych możliwości technicznych. Nasze narzędzia wykonane są wyłącznie z węglików spiekanych dzięki czemu uzyskujemy bardzo gładkie powierzchnie obrabianych części.

nasza firma - SERVTECH CNCNASZA FIRMA

nasza firma - SERVTECH CNC
nasza firma - SERVTECH CNC
SERV-TECH CNC

ul. Wrocławska 47, Pisarzowice k/Wrocławia,
55-330 Miękinia, woj. dolnośląskie